המתכון לגינה המושלמת

העובדה שיש לכם דשא בחוץ עדיין לא הופכת את הגינה הביתית למתחם מושלם לבילוי ואירוח.
יש כמה אלמנטים חשובים שכדאי לכם להוסיף על מנת ליצור את הגינה המושלמת.

הוסיפו ריהוט גן איכותי ונוח

כאשר אנו מתכננים את הגינה המושלמת עבורנו כדאי לבחור את המקומות שבהם נרצה למקם פינות ישיבה נוחות.
כיום אנו יכולים לשלב במרחב הביתי ריהוט גן המזכיר פטיו מושקע היטב של בית קפה יוקרתי, ריהוט שאנו פוגשים במתחמי חוץ של בתי מלון וגינות אירועים ופינות ישיבה כל כך נוחות שאנו עשויים לרצות לבלות עליהם יותר מאשר על הסלון הביתי.

שדרגו את הגינה והמרפסת עם קונכיה

היום נהוג להוסיף לגינה גם קונכיה. אם אינכם מכירים את הספה הנוחה הזו – קונכיה היא פינת ישיבה עגולה המתאימה לאדם אחד, שניים או יותר וכוללת בתוכה גגון מתקפל מאלומיניום עם מעין שמשיה המאפשרת להתכרבל בה בנוחות מבלי להיות חשופים לקרני השמש. כאשר מעוניינים בכך אפשר לפתוח את הגגון של הקונכיה ולהשתמש בה כספה עגולה ונוחה. היא מושלמת לישיבה ביחד כזוג – כאשר מאחורי כל אחד מאיתנו כרית אישית נוחה. בחנות “גנים ושושנים” תוכלו למצוא מספר עיצובים של הקונכיה הנפלאה הזו ולשדרג באמצעותה את הגינה או המרפסת הביתית.

גריל גז יוקרתי

מתכוננים לעשות על האש בגינה? מדוע להסתפק במנגל פחמים קטן אם היום אתם יכולים ליצור מטבח חוץ מושקע עם גריל גז יוקרתי? אתם יכולים למצוא ברשת “גנים ושושנים” מגוון רחב של עיצובים למטבחי חוץ מפנקים עליהם תוכלו לבשל בשרים, דגים, ירקות ועופות. כי אירוח מושלם מתחיל בארוחה שאתם מגישים, נכון?

שמשיות מעל הכסאות

משדרגים ריהוט גן בבית? בימים החמים תוכלו להוסיף לשולחן ולכסאות הישיבה גם שמשיות גדולות ואיכותיות. השמשיות יכולות להגן גם מהשמש וגם מטפטוף קל. כך, תוכלו להשתמש בגינה כל השנה מבלי לדאוג מהעובדה כי יום גשום אחד או חמסין יכולים להרוס את החוויה המושלמת.

עיצוב ותחזוק הגינה

לאחר שהכנו את ריהוט הגן המרשים והוספנו את מטבח החוץ לאירוח החברים – חשוב להמשיך ותחזק את הגינה. במיוחד בימי האביב בהם יש שילוב מושלם של גשמים ושמש הדשא מתחיל לצמוח במהירות והעצים הופכים לעבותים. לעתים, אנו מגלים כי חלק מהענפים מתחילים להגיע גם לגינה של השכנים ועשויים לגרום לנו לבעיות כאשר עלים יתחילו להתעופף לגינת השכן בחודשי הסתיו. גיזום וכריתת עצים מהווים חלק בלתי נפרד מתחזוקה נכונה של הגינה. לכן, חשוב להזמין שירות מקצועי של גינון ולדאוג לכריתה של חלקי עצים שעשויים להיות מיותרים. אם העצים שלכם מגיעים אל אזור הפרגולה או החנייה – חשוב מאד לגזום אותם על מנת שלא יגרמו לנזקים. זה הזמן גם לבדוק אם יש אזורים “קרחים” בגינה ולהוסיף צמחייה חדשה.

מוכנים ליצור את הגינה המושלמת ולהתחיל לארח בסטייל? כנסו ל”גנים ושושנים” ותוך יום אחד תוכלו להתחיל ליהנות הרבה יותר מהגינה שלכם.