החומרים של מותגי ריהוט גן TRIBU

TRIBU הוא ממותגי העילית בתחום ריהוט הגן המודרני. עוד מאז שנוסד בתחילת שנות ה-90 TRIBU קידם חזון ועשייה הרואים את עיצוב החוץ כחלק בלתי נפרד מההקפדה ומהאיכות של רהיטי הפנים. הפילוסופיה והניהול המשפחתי ההרמוני הובילו את Tribu להימנות עם חברות עיצוב הגן המקוריות, החדשניות ובעלות האופי. החברה פועלת ב-50 מדינות ומיוצגת בבלעדיות בישראל על ידי גנים ושושנים.

עץ טיק

עץ טיק

עץ טיק

עץ טיק

דומה שבכל מה שקשור לעמידות, ליוקרה ולתחזוקה אין דומה לעץ טיק. זהו העץ הצפוף בעולם ולכן אוצר היטב את שמניו הטבעיים ואינו מאפשר למים לחדור אליו. לעץ טיק גוון דבש עד חום בהיר. הטיק בעל טקסטורה עשירה ומרקם חלק. הטיק גדל בארצות בהן מזג האוויר השולט הוא גשמים עזים, טמפרטורות גבוהות, לחות ורוחות חזקות ולפיכך, סיבי העץ גמישים ואינם נשברים או נסדקים.יתרון נוסף של העץ הוא היציבות הגבוהה שהוא מגלה: כמעט שאינו משנה את צבעו ושומר על איכויותיו לאורך עשרות שנים בתחזוקה מינימלית. כבר מאות שנים שהטיק משמש לבניית דקים, יאכטות וריהוט יוקרתי והוא נחשב לאיכותי שבעצים לייצור רהיטי גן.

אלומיניום

אלומיניום

אלומיניום

אלומיניום

כאשר מתכננים את עיצוב וריהוט הגינה, השיקולים המרכזיים הנלקחים בחשבון הם נוחות ופונקציונליות. עקב כך, רבים בוחרים ריהוט גן מאלומיניום בתור השחקן המרכזי בגינתם. ריהוט גן מאלומיניום נחשב לנוח לשימוש, אינו דורש טיפול ותחזוקה שוטפת, עמיד בפני חלודה ועשוי חומר אשר אינו משתנה על פי מזג האוויר כמו עץ.

בעקבות היתרונות הרבים שנמצאו לאלומיניום, הוא הפך למתכת פופולארית מאוד בתעשיה ומשתמשים בו במגוון רחב של תחומים כמו תעשיית המטוסים, הרכבים ועוד. עקב העליה בפופולאריות של ריהוט גן מאלומיניום, עיצובם של רהיטים אלה הוא עדין יותר, מעוטר בפרזולים עדינים ומוסיף ייחוד למראה הגינה.

מראה נקי, פשוט ונעים

ריהוט גן מאלומיניום משווה לסביבתו מראה נקי, מתוחכם והייטקי. ניתן עם זאת לצבוע אותו במגוון צבעים על מנת להוסיף לו ססגוניות. האלומיניום הוא מתכת חזקה אך גם גמישה אשר משמשת כחומר ביד היוצר. כך ישנו גיוון רב היום בעיצוב הרהיטים העשויים אלומיניום והם נבדלים אלה מאלה בפרטים קטנים הקשורים בעיצובם.

לרכוש ריהוט אלומיניום באיכות טובה

אלומיניום הוא בעל תכונות נפלאות של גמישות יחד עם חוזק. עם זאת, יש לרכוש ריהוט ממקום המתמחה בתחום על מנת לקבל מוצר באיכות טובה. אלומיניום באיכות נמוכה יוכל לאחר תקופה בה ספג רטיבות לפתח חלודה כי לא עבר את כל השלבים המבטיחים את עמידותו.

אצלנו ברשת "גנים ושושנים" מוצעים רק רהיטים מאלומיניום אשר עבר חיסום וגילוון כך שיהיה עמיד לכל תנאי מזג האוויר וישמש אתכם לאורך שנים.

מבצע חודש אוגוסט לחברי מועדון בלבד! 30% הנחה על המוצרים באתר!

כן, אני רוצה להצטרף למועדון