עץ טיק מיושן


אם אתם רוצים לשלב נוחות יחד עם תחושה של טבע בחלקת האלוהים הקטנה שלכם, ריהוט מעץ הוא מצוין. הוא משלב היטב בין הנוחות שבישיבה על רהיט מסודר במקום על מחצלת או כרית, לבין צבע חמים וטבעי של עץ. ניתן למצוא ריהוט מעץ העשוי מסוגי עץ שונים, ביניהם אורן, ג’ארה האוסטרלי וגם עץ טיק.

ריהוט גן מעץ טיק מיושן הולך ונעשה פופולארי בגינות רבות בארץ. צבעו החום עם מעט אפרפר יוצר מראה וינטג’י אשר רבים מנסים לשחזרו באמצעות אלמנטים שונים בגינתם או בביתם, כמו כלי נוי, צמחיה וכמובן הריהוט.

יתרונותיו של עץ טיק מיושן

עוד הרבה לפני שחשבו על ייצור ריהוט גן מעץ טיק מיושן, היה לעץ הטיק שימוש. הוא היה חומר הגלם המועדף על יורדי ים רבים לבניית ספינותיהם. בעץ ישנם שמנים אשר מהווים מגן מפני טפילים, בקטריות וכנימות למיניהם אשר מכרסמים בעץ ובנוסף הוא נחשב לעץ עמיד בפני תנאי מזג אוויר משתנים.

אם יורדי הים ראו בעץ הטיק עץ עמיד מספיק בכדי להתמודד עם תנאי הים, הוא ללא ספק חזק מספיק בכדי לעמוד בתנאי מזג האוויר בארץ. הטיק הוא עץ שמקורו באזורים טרופיים כך שהוא מתמודד היטב עם לחות וחום.

ריהוט גן מעץ טיק מיושן נחשב אמנם לריהוט מעט יקר יותר אך ללא ספק זו השקעה משתלמת. זהו עץ בעל צבע יפה ומראה מבריק והוא עמיד ביחס לעצים אחרים. מדי תקופה מומלץ לשייף את העץ מעט ולמשוח אותו בשמן. אם תבצעו את הפעולות הפשוטות הללו, תקבלו רהיט מקסים הנראה כחדש לאורך זמן.