8 טיפים לבחירת ריהוט גן

8 טיפים לבחירת ריהוט גן

בארץ שטופת שמש שהבילוי בחוץ בה רב, אין לזלזל בריהוט הגן. קיבצנו עבורכם 8 טיפים שיבטיחו שתרכשו את ריהוט הגינה המתאים לכם. ריהוט גן מכניס סגנון ונוחות אל החצר. עם שולחן רחב וכסאות ישיבה נוחים למשל, החצר הופכת לאזור המועדף לארוחות משפחתיות ועם חברים. כורסת ישיבה מרובת כריות מפנקות או ערסל ריחוף יהפכו את החצר שלכם לפנינת רוגע כמו בספר או במלונות נופש מפנקים.

1. ערכו רשימה

דווקא כחברה המשווקת רהיטים, אנחנו מפצירים בלקוחות שלנו להגיע עם רשימה. ברשימה פרטו לאילו רהיטים את זקוקים, מה הגדלים של הגינה/מפרסת/פטיו ומה הסגנון המועדף עליכם. נשמח אם תציגו לנו דוגמאות לסגנונות עיצוב ולרהיטים שראיתם באינטרנט. הרשימה תוכל להשאיר אתכם מפוקסים על הצרכים שלכם, בעוד אנחנו עושים הכל כדי להגשים עבורכם כל חלום.

2. תרגישו בבית ונסו את הרהיטים

שבו על הריהוט. שבו על כיסאות, הדומים, מערכות הישיבה והערסלים. שבו דקות ארוכות ובתנוחות ישיבה שונות. אנחנו מבטיחים לא להפריע לכם… הישיבה הארוכה היא המבחן האמיתי לנוחות ולאיכות הרהיטים ולהתאמתם לתנוחת הישיבה המועדפת עליכם.

3. תחזוקה קלה

כדי שאת שעות הפנאי שלכם תוכלו להקדיש לזמן איכות עם הילדים, החברים או עם ספר טוב, בחרו מערכות ישיבה שתהיה נוחה לתחזוקה. עכשיו תחזוקה, היא עניין אישי. יש כאלה שלא יתרגשו משימון עץ שנתי (ואולי אפילו יאהבו את זה) ויש כאלה שיעדיפו אפס התעסקות. כל אלה משפיעים גם על חומר הגלם ממנו עשוי גוף הרהיט וגם מסוגי ריפודי הכריות.

4. אחסון וערימה

רהיטי גינה איכותיים מחזיקים שנים ארוכות. הם עשויים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות ומחומרי גלם עמידים. עם זאת, ריהוט גינה מחייב אחסון בתקופות שהוא לא בשימוש. למשל, בתקופות החורף רצוי לאחסן את הכריות בארגז ייעודי לכך. אם מדובר על מערכות מסוימות שמוצבות בשמש ישירה, רצוי וכדאי לאחסן או לכסות את המערכת וכו'.

5. צבע וגימור

הצבעים הטבעיים אמנם הכי מחמיאים לריהוט גינה, אבל אין זה אומר שאפשר להסתפק בצבעוניות בגווני העץ, הלבן או השחור. כריות בצבע או שילוב של כסאות צבעוניים יכניסו אופי וחיים לגינה שלכם.

6. השקיעו באיכות

האמרה המוכרת "מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל" נכונה גם בנוגע אל ריהוט גן. ריהוט שנראה נהדר על המדף יראה נהדר גם בחצר בשנתיים הראשונות, אבל לאורך התקופה ובאופן בולט לאחר מכך הצבע החי דוהה, הריפודים ישקעו ומשענת הגב פתאום תתחיל לחרוק ולהתרופף. לפני רכישה גדולה כדאי לברר מי המוכר, האם ישנה אחריות והאם קיימת אפשרות תיקון במקום הרכישה.

7. נוחות כמו בסלון

טכנולוגיית חומרי הגלם זינקה בשנים האחרונות והצמיחה ריפודים ומילויי כריות באיכויות מעולות. האיכות הגבוהה מתרגמת לאווריריות שמאדה או מנקזת לחות ורטיבות; עמידות בפני שמש; ונוחות גבוהה, ממש כמו בסלון.

8. בחירה קולקציה

בחירה במערכת ישיבה מתוך קולקציה רחבה יותר יכולה להיות פתרון מעניין לבעלי תקציב נתון, שירצו בעתיד לרהט אזורים נוספים בחצר. בחירה מתוך קולקציה עשירה תאפשר לרכוש היום מערכת ישיבה ועוד שנה להוסיף שולחן אוכל עם כיסאות תואמים שישלימו מראה אחיד.

אנחנו מקווים שהארנו עבורכם עוד כמה נקודות למחשבה בבחירת מערכת ישיבה לגינה.