עמוד אודות – Tribu

TRIBU

בית עיצוב בלגי, המתמחה בריהוט גן מודרני ובלעדי.

בתחילת שנות ה-90 החברה הייתה החלוצה בתפיסה כי הגינה והמרפסת צריכים להמשיך את הקו העיצובי של הבית. בית העיצוב, שמנוהל ומתופעל על ידי משפחה הפך עם חלוף השנים למותג בינלאומי. היום, רהיטי הגן המפוארים של TRIBU משווקים במעל 60 מדינות ברשתות המובילות והאיכותיות ביותר.

logo TRIBU

בית עיצוב מקולורדו

המביא חדשנות בעיצוב, בריהוט ובחזון.

המסע להעלאת רף עיצוב הגן החל לפני 15 שנים עם הבאת בשורה חדשנית בדמות מטריות שמש לצפון אמריקה ומאז ממשיכה החברה לתמוך בחדשנות ובעיצוב יוצא דופן עם מעצבים מכל העולם.

ethimo

חברת עיצוב דנית שהופכת את החיים לנוחים כבר 30 שנה

cane-line רואה במהות עשייתה ברחבי כל העולם את העיקרון המנחה אותה- הפיכת החיים לנוחים ומביאה אותו לידי ביטוי בעיצוב, ייצור ושיווק רהיטי גן שייצרו עבור לקוחותיה את המקום בו יוכלו להתרפק ולהירגע.

caneline 2

חומרים

רהיטי הגן שלנו, מציעים עמידות גבוהה ביותר, בזכות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים, לשנים ארוכות של עונג.

עצה שלנו: מומלץ לחזק את העמידות אפילו עוד יותר, באמצעות אחסון בתוך הבית, בתקופות שברהיטים אין בשימוש.

חומרים

חדשנות

מנוחה היא לא אופציה עבור מי שחי כדי להפתיע. לכן, אנו עוקבים בדריכות אחר מגמות חדשות, לומדים ומעשירים את עצמנו ללא הרף ומצליחים להציע בכל פעם מחדש יצירות שמבטאות שלמות: משתלבות עם הטבע באופן מרהיב ועושות שימוש בחומרים העמידים בעולם.

חדשנות

עיצוב

התפקיד שלנו הוא להפנט. אנו לוקחים אותו ברצינות רבה וממלאים אותו באמצעות בחירה מוקפדת – מה שגורם ללקוחות שלנו להביט בהשתאות על כל פריט ולהמשיך לבחון אותו מכל זווית אפשרית. לרהיטים שיסובבו גם את ראשכם, אתם מוזמנים לבקר.

עיצוב

פגוש את המעצבים