מדיניות משלוחים והחזרים

משלוח המוצר הנרכש יחל רק לאחר אישור סופי מחברת האשראי על ביצוע העסקה ובכפוף לכך. המוצרים ישלחו לכתובת אותה מסר הלקוח בעת ביצוע הקנייה, זאת באמצעות שליח ו/או דואר ישראל בהתאם להחלטת החברה. המוצרים ימסרו עד 21 ימי עסקים לכל היותר מיום קבלת האישור מחברת האשראי על השלמת העסקה או בהתאם לנהלי חברת השליחויות המבצעת, המאוחר מבין השניים. זאת, במידה והמוצר במלאי, במידה והמוצר אינו במלאי יעודכן הלקוח בעת הזמנתו.

האתר מבצע משלוחים עד הבית לכל רחבי הארץ. בפני הלקוח עומדת אפשרות של איסוף עצמי בתיאום עם החברה. עלויות המשלוח הם כדלקמן:

· עלות הובלה ללא הרכבה ליישובים הנמצאים בין גדרה לחדרה ובגבולות הקו הירוק: 350 שח.

· עלות הובלה ליישובים צפוניים ומזרחה לחיפה ודרומיים לבאר שבע עד דימונה בתוספת של 250 שח לעלות ההובלה רגילה

· עלות הרכבה: 150 ש"ח

· הובלה למצפה רמון , ים המלח ,אילת ורמת הגולן בתוספת 300 ₪ לעלות הובלה רגילה.

· משלוח ליישובים מעבר לקו הירוק בתוספת 400 ₪ לעלות הובלה רגילה

· תוספת להובלה תשולם ישירות למוביל

· איסוף עצמי ישירות בסניפנו תוך 72 שעות בתיאום מראש בימים ב, ד, ו בין השעות 10:00-16:00. בשישי בין 10:00-14:00

· זמן האספקה : עד 14 ימי עסקים ממועד ההזמנה, לאזורים מרוחקים עד 21 ימי עסקים ממועד ההזמנה למוצרים שבמלאי.

למרות שהנהלת האתר עושה כל שבידה למנוע זאת, יתכנו עיכובים במסירת המוצרים לידי הלקוחות לרבות בשל תקלות בחברת השליחויות ו/או מסיבות שאינן תלויות במפעילת האתר. למען הסר ספק, מפעילת האתר לא תישא באחריות בגין איחור באספקת המוצרים מסיבות אלו.

אין בהוראות תקנון זה בכדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 . ביטול עסקה לקוח יהא רשאי לבטל את בקשתו לקניית מוצרים בהתאם לתנאים הקבועים לעניין זה בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א- 2010 , מועד הביטול ועפ"י התנאים המפורטים כלהלן.

הלקוח יהיה רשאי לבטל את הקנייה כולה או חלקה אף לאחר ביצוע החיוב מול חברת האשראי וזאת בתוך 14 יום מיום קבלת המוצרים באמצעות חברת השליחויות, זאת בכפוף למשלוח הודעה בכתב מטעם הלקוח המופנית להנהלת האתר וכן בהשבת המוצרים עצמם באריזתם המקורית מבלי שנפגם המוצר ו/או האריזה וכן לא נעשה בהם כל שימוש. במקרה של ביטול עסקה, מפעילת האתר רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור של %5 ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם. זאת, לצורך כיסוי הוצאותיה של מפעילת האתר בשל ביטול עסקה זו. הוצאות המשלוח ו/או הוצאות משלוח המוצר בחזרה לחברה לא יזוכו.

מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקאות ככל ויתברר כי חלה תקלה אקוטית בתקשורת או כל בעיה טכנית אחרת שהפריעה להליך הקנייה, במקרה שכזה תשלח הודעת מסרון ו/או דואר אלקטרוני לקונה. במקרה של טעות בתום לב בהקלדת פרטי ההצעה, מפעילת האתר לא תישא באחריות כלשהי במישרין או בעקיפין. כמו כן, מפעילת האתר לא תישא באחריות במישרין או בעקיפין, במקרה בו פרטי הקנייה או פרטי המצי ע לא אושרו במערכת בשל תקלה טכנית ו/או כל תקלה טכנית אחרת המונעת את ביצוע הפעולות באתר. מפעילת האתר לא תישא בכל אחריות לעיכובים ו/או ביטולים של קבלת המוצרים לידי הלקוח כתוצאה מאירועים שאינם תלויים בה, זאת כגון תקלות במערכת המחשוב, תקלות בשרת הדואר האלקטרוני, שביתות ברשויות השונות, פעולות איבה ו/או כוח עליון.